Adana’da komşu bayanların saç saça hengamesi

Adana’nın Sarıçam ilçesi Osmangazi Mahallesi’ndeki bir apartmanda çocukları arbede eden Mehtap Taştan ile komşusu T.K. ortasında tartışma çıktı.

DHA’nın haberine nazaran tartışma büyüdü, Taştan ile T.K. saç saça hengameye tutuştu.

Sesleri duyan T.K.’nın polis memuru eşi M.K., üst kata çıkarak argümana nazaran Taştan’ı darbetti.

O anlar kamerada

Apartmandaki güvenlik kameralarına yansıyan arbede, başka dairelerde oturanların ortaya girmesiyle son buldu.

Taştan darp raporu alıp, M.K.’den şikayetçi oldu.

“Çocuklarıma karşı şiddet eğilimi sergiliyordu

Olaydan sonra karakola giderek şikayetçi olduğunu belirten Mehtap Taştan, “Olay çocuk hengamesi olarak görülse de komşumuz olan bayan, çocuklarıma karşı şiddet eğilimi sergiliyordu. Oğlumla kendi oğlu hengame etmiş. Kapıda oğlumu görür görmez ‘Çık dışarı seni gördüğüm her yerde döveceğim’ diye reaksiyon gösterdi.


“Çocuğumu dövmeye çalıştı”

Elini beline koyup tehditler savurdu. Oğluma benim yanımda bağırınca müsaade etmedim. Dışarı çıktığımda beni itekledi. Çocuğumu dövmeye çalıştı. Biz de saç saça hengame ettik.


“Polis memuru kocası bana vurdu”

Polis memuru olan kocası gelip bana vurdu. Bizi tehdit etmeye devam ettiler. Oğlum aşağı inmeye korkuyor. Ben kendimi en rahat hissettiğim konutumda darbedildim” dedi.

İki taraf da şikayetçi oldu

Komşusu T.K.’nin de Taştan’dan şikayetçi olduğu öğrenildi. T.K., sözünde Taştan’ın oğlu T.T.’nin, oğlunu cami çıkışında çenesinden tuttuğunu ve dövmekle tehdit ettiğini belirtti.

T.K’nın, olay günü Taştan ile konuşmaya gittiğini bu sırada kendisine tokat atıldığını söylediği öğrenildi.

Ayrıca T.K., polis memuru eşi M.K.’nin hengame sesleri üzerine üste çıktığını ve ayırmak isterken, Taştan’ın elini ısırdığını öne sürdü.