Beşiktaş’ın yeni transferi Saiss, İstanbul’a geliyor

Siyah-beyazlılar, Wolverhampton ile kontratı sona eren 32 yaşındaki Faslı stoper ile 3 yıllık mukavele imzalayacak. Saiss’a yıllık 1.5 milyon Euro ödenecek.

Yeni dönem öncesi transferde sessiz ve derinden ilerleyen Beşiktaş’ın birinci desteği aşikâr oldu. Siyah-beyazlılar, Wolverhampton’la kontratı sona eren ve İngiliz takımından ayrılan Romain Saiss’ı renklerine bağladı. Faslı oyuncu bu gece geç saatlerde İstanbul’a gelecek. Beşiktaş
ile 3 yıllık kontrat imzalayacak 32 yaşındaki stoper, yıllık 1.5 milyon Euro fiyat alacak.

32 MAÇTA 3 GOL ATTI

Beşiktaş, özgür durumda olan Faslı oyuncu için bonservis bedeli ödemeyecek. Fransa’da Valence, Clermont, Le Havre ve Angers formaları giyen Saiss, 2016’da 4 milyon Euro karşılığında Wolverhampton’a transfer olmuştu.

Son 6 dönemde İngiliz grubunun formasını giyen 32 yaşındaki stoper, geçen dönem Wolverhampton’da çıktığı 32 maçta 3 gol attı.

ÇEBİ: ÖNCELİK WEGHORST

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, forvetteki önceliklerinin Wout Weghorst olduğunu, Hollandalı oyuncunun son kararını çarşamba günü (yarın) kendilerine ileteceğini açıkladı. Kartal’ın işvereni, ismi Galatasaray ile anılan Gedson Fernandes ile ilgili son noktayı da koydu. Çebi “Yalan yanlış konuşanlar artık susmalı. Transfer periyodu resmi olarak başladığı gün açıklayacağız. Gedson, Beşiktaş’ın futbolcusudur” dedi.