Bu 3 burç Kova’daki dolunay yüzünden en makus haftayı geçirecek! Sizde nu bahtsızlar ortasında mısınız?

Sezginizi takip edin, zira dolunay Kova’da tepesine ulaşacak. Ayrıyeten, Venüs’ün Plüton karşısındaki yoğunluğu üzerinde durmaya gerek yok, bilhassa de Venüs birebir gün Aslan’a girecek. Biraz drama can yakmaz ancak sonlarınızı alevlendirebilir. Bu toplumsal açıdan şuurlu hava işaretinin özü göz önüne alındığında, bu ay tutulması sırasında Kova temaları da gün ışığına çıkarılacaktır. 12 Ağustos’ta Ay’ın Balık burcuna geçmesiyle tansiyonlar dağılmaya başlar, fakat güç, 14 Ağustos’ta Mars Plüton’la üçgen açı yaptığında tekrar ivme kazanacak. Bu, tutkularınızı kanalize etmek ve onları üretken bir halde geliştirmek için mükemmel bir geçiştir.

Güneş burcunuz ve/veya yükselen burcunuz bu burçlardan rastgele birinin altına giriyorsa, bu haftanın astrolojisi kelam konusu olduğunda aksiliklere karşı dikkatli olunmasının istenmesinin nedenleri şunlardır:

BOĞA BURCUNUN BAŞI EGOLARI İLE DERTTE

Mars ve Uranüs’ün burcunuzda biraz kaos yaratması doğal bir şeydir. Lakin öbür sabit güçler kelam konusu olduğunda büsbütün öbür bir durum kelam bahsidir.
Uyum arayan gezegen hükümdarınız Venüs, yoğunluğu olduğu kadar birebir derecede açıklayıcı olan dolunaydan yalnızca birkaç gün evvel gölgeli Plüton ile yıllık zıtlığını yapacak.

Bu dolunayda bastırılmış olanla yüzleşmek en yeterli seçeneğinizdir, bilhassa de bu haftanın Kova burcundaki dolunayıyla ilgili istikametleri düşünüldüğünde. Bu tam daire anın, genel otorite hissiniz olmasa bile, profesyonel hayatınızla büyük olasılıkla bir ilgisi olacaktır. Ve bunu kabul etmekte rahat olsanız da, egonuzun gölgesi bu hafta üzerinizde olacak.

AKREP BURÇLARININ ÖNÜNDE KENDİLERİNİ BOĞAN KANILARDAN KURTULMA TALİHİ VAR

İçinizde yahut konutta işler bir akış içindeyken, yaşayacağınız duygusal kaos, kıymetli dış gerçekliğinize daha fazla yansıyacaktır. Gerçeği söylemek gerekirse, diğerlerine yaklaşma ve hayatınızın şoför koltuğuna oturma haliniz, iç dünyanızın temeli ile ilgili her şeye sahiptir. Bu hafta Kova burcundaki elektrik dolunayı altında dikkatiniz dağılacak. Siz bu dertler içinde referans olarak, yeni ayı düşünün ve ferdi özgürlüğünüzü çevreleyen temalar üzerine odaklanın. Mesken ve aile dinamikleri konusunda başınıza takılan bir şey varsa, gücünüzü geri çağırmak için bir dakikanızı ağırlaştırın. Gerekli hudutları belirlerseniz gerçek dünyadaki hayatınızı boğan sonlu niyet ve kalıplardan kurtulma fırsatı var.

KOVA BURCU BEKLEDİĞİNDEN DAHA ERKEN AYDINLANACAK

Kişisel yahut profesyonel hayatınızda neye direndiniz? Bu haftanın burcunuzdaki dolunayı, ışıltılı kişiliğinizden özgürlük isteğinize kadar her şeyi çevreleyen temalara ışık tutuyor. Tam daire anınıza odaklanmadan evvel, belli bir duruma hakim olmak ismine kendinizi dingin tutuyorsunuz. Bu ay Mars geri giderek Plüton ile buluşacak ve bu, ruhunuzun gizlice gerçekte bir şeyleri topraklamak için can atıyor olabileceğini düşündürecek. Özgün müsünüz? Kendinize karşı dürüst olmaktan öbür dermanınız yok. Aradığınız netlik, fark ettiğinizden daha erken gelecektir.


Bugün bilhassa o saatlere dikkat ederseniz gününüz kusursuz geçecek! İşte 29 Ağustos günlük burç yorumları…


Bu burçların başına talih kuşu konuyor! Terfiden aşka bakın bu burçları neler bekliyor