Game of Thrones setinde seks yaparken yakalandılar

Hırvatistan’ın turistik Dubrovnik kentinde mahallî halk, turistlerin çarpık hareketlerinden şikayet ederken, bu sefer bir çiftin Game of Thrones seti olarak da kullanılan tarihi bir alanda seks yaptığı imgeler ortaya çıktı.

Hırvatistan’ın en turistik tatil merkezlerinden biri olan Dubrovnik’te Game of Thrones dizi setinin kurulduğu yerde bir çift, seks yaparken yakalandı.

Türkiye’de ve dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde King’s Landing olarak geçen ve dizi boyunca Lannister ailesinin yaşadığı bölgede çekilen manzaralar toplumsal medyada gündem oldu.

Turistik kentte kimseye aldırış etmeden birlikte olan çift bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedilirken, toplumsal medyada yayınlandı. Çiftin görüntülendiklerini fark edip etmediği bilinmese de kısa bir mühlet sonra kıyafetlerini düzelterek kalabalığa karıştığı görülüyor.

Dubrovnik, her yıl milyonlarca turist çekerken, mahallî halk gelen turistlerin kamuya açık alanda seks yapmasından ve idrarlarını yapmasından şikayetçi.