Maaşını taşıyan emekliye promosyon imkanı

Bankacılık eser ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde tahliller sunan ING Türkiye, emekli maaşını ING’ye taşıyanlara 3 bin 500 TL’ye varan ek şartsız nakit promosyon sunduğunu açıkladı.

Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, maaşını taşıyan emekliler, emekli arkadaşlarını da ING’li yaptıkları takdirde kişi başına 250 TL ve en çok 5 arkadaşını getirmek şartıyla toplamda bin 250 TL’ye varan ek promosyon kazanabiliyor.

Emekli maaşını kelam konusu bankaya taşıyanlar, 1 aylık toplam gelir meblağları; bin 500 TL’ye kadar ise 2 bin 350 TL, bin 500 TL – 2 bin 500 TL ortası ise 2 bin 900 TL ve 2 bin 500 TL ve üzeri ise 3 bin 500 TL nakit promosyon almaya hak kazanıyor.

Emekli maaşını 3 yıl boyunca ING Türkiye’den alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterileri de bankanın promosyon kampanyasından yararlanabiliyor. Bankanın kampanyasından 17 Haziran 2022 – 31 Temmuz tarihleri ortasında nakit promosyon alan müşteriler faydalanıyor.

3 AY ŞARTSIZ YARARLANIYORLAR

Turuncu Ekstra programına dahil olan ING’liler, program kapsamında belirlenen aylık harcama fiyatına ulaştıklarında ekstra avantajlar kazanıyor. Emekli maaşını kelam konusu bankaya taşıyanlar, Turuncu Ekstra programının tüm ekstra avantajlarından 3 ay boyunca harcama şartı olmadan yararlanabiliyor. Para transferi süreçlerini ING Taşınabilir ve Internet Şubesi’nde fiyatsız gerçekleştirebiliyor ve tüm ATM’lerden fiyatsız para çekip yatırabiliyor.

Banka, emeklilere birçok ayrıcalık sunuyor. Emekliler Dayanak Hesap ile maaş gününü beklemeden, hesaplarında para olmasa bile nakit çekebiliyor. Maaşını bankaya taşımak isteyen emekliler, taşıma süreçlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan e-devlet üzerinden ya da nüfus cüzdanlarıyla bankanın şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Yeni emekli olanlar ise bağlı olduğu kurumlarda banka tercihini ING olarak belirterek maaş müşterisi olabiliyor.

KAYNAK: İHA