Nagihan Karadere’den Acun Ilıcalı’ya şok sitem! ‘Sahada kazandık masada kaybettik’

Nisa Bölükbaşı’nın Survivor şampiyonu olmasının akabinde sular durulmuyor.Nisa’nın şampiyonluğu haketmediğini düşünen isimlerin yansıları gündem olmaya devam ediyor.

Survivor’ın başarılı isimlerinden Nagihan Karedere’den olay yaratacak kelamlar geldi.Nagihan’ın bu sitemi büyük yankı uyandırdı.Nagihan “Daha da artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu bacağını parkurda bırakmasın” kelamlarıyla reaksiyonunu lisana getirdi.

Instagram hesabından uzun bir açıklama yapan Nagihan Karadere’nin kimi kelamları Acun Ilıcalı’ya sitem olarak yorumlandı.

Sahada kazandığımızı masada kaybettik

Nagihan Karadere takipçilerine yaptığı açıklamada “Bu hırsla bu azimle, bu muvaffakiyet ile 3. Sefer boşa kürek çekmenin büyük bir ıstırabını yaşıyorum. Daha da artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu bacağını Aşil tendonunu 1 sayı alma uğuruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa İş yalnızca Sms ile yürüyor. Aylardır sakatlıkla parkuru parçalayıp aç kalmamız ve sıhhatimizi kaybettiğimizde de yanımıza kar kaldı. Tüm zorlukları ve parkuru aştık fakat Sms’te çakıldık! yani özcesi dostlarım; alanda kazandığımızı masada kaybettik.” sözlerini kullandı..