Netflix aboneleri üzgün: Disney+ indirimli yıllık kampanyasını açıkladı

Son dönemde popülaritesini artıran video akış platformlarından biri de Disney+, 2019 yılında hayata geçen, kısa sürede abone sayısıyla Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamalara rakip olan hizmet, çok yakında ülkemizde de faaliyetlerine başlayacak. Daha önce ülkemize geliş tarihi ve abonelik ücretleri açıklanan platformun şimdi de ”Tanışma Paketi” adlı indirimli yıllık kampanyası duyuruldu. İşte fiyatı.

Disney Plus ile Tarkan el sıkıştı!

Disney+ Tanışma Paketi ne kadar?

Disney+, 14 Haziran’da Türkiye pazarına giriş yapacak. Platformun abonelik ücretleri aylık 34,99 TL ve yıllık 349,90 TL şeklinde belirlendi. Burada lansmana özel bir teklif hazırlama kararı alan şirket, Tanışma Paketi adlı indirimli yıllık kampanyasını an itibariyle satışa sundu.

Disney+ tanışma paketiDisney+ Tanışma Paketi fiyatı

Tanışma Paketi; lansman tarihi 14 Haziran’dan önce kayıt olan ve 26 Haziran’a kadar satın alma işlemlerini tamamlayan kullanıcılar için geçerli. Bu gereksinimlerin karşılanması halinde 279,90 TL karşılığında, yani 8 ay fiyatına bir yıllık Disney+ kullanılabilecek.

Disney+, kullanıcılara, yüksek görüntü kalitesine, dört adede kadar eşzamanlı yayına, on cihaza kadar sınırsız indirme, seçili içerikleri IMAX Enhanced teknolojisi ile izleme ve yedi adede kadar farklı profil oluşturma imkanı sunacak. Platform, bunlarla beraber, ebeveynlerin kolayca oluşturabilecekleri Çocuk Profilleri ile sadece yaşa uygun içeriğe erişilmesine olanak sağlayan, çocuk dostu bir arayüze sahip olacak.

Disney+ tanışma paketiDisney+ Tanışma Paketi fiyatı

Disney+, web sitesi üzerinden ilgili kampanyadan yararlanmak isteyenler için kayıtları da başlattı. Buradan platformun sayfasına giderek 14 Haziran’dan önce e-posta adresinizle kayıt olabilir ve 26 Haziran’a kadar da ödeme işlemlerini gerçekleştirerek Tanışma Paketi’ni satın alabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Disney+, ülkemizde istediği başarıyı elde edebilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.