Nisa Bölükbaşı’nın kupa görgüsüzlüğü! Sokakta kupayla dolaşıyor

Survivor 2022 All Star yarışında birinci olan Nisa Bölükbaşı, tenkit oklarının da maksadı oldu. Bayan dayanışmasıyla şampiyonluğu kazanan Bölükbaşı kendisine gelen tenkitlere aldırış etmeden kupasıyla geziyor. Değişik imajlarla toplumsal medyaya düşen Bölükbaşı, bu sefer kupasıyla sokakta görüntülendi. İşte herkese ‘Yok artık’ dedirten o imaj.

NİSA BÖLÜKBAŞI TENKİTLERE İNAT KUPASINI YANINDAN AYIRMIYOR

Survivor 2022 All Star şampiyonunu belirlerken, elenen yarışmacılardan da savlar peş peşe gelmeye başladı. Adem Kılıççı, Acun Ilıcalı’yı takipten çıkarırken, Batuhan Karacakaya ise zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk tartışmaları sıcaklığını korurken, kupayı alana Nisa Bölükbaşı şampiyonluğun tadını çıkarıyor. Kupasını yanından ayırmayan Bölükbaşı bu kez da sokakta görüntülendi. Elinde kupayla Nisa Bölükbaşı’nı görenler şaşkınlığını gizleyemezken, Bölükbaşı kimseye aldırış etmeyen bol bol fotoğraf çekiliyor.

KUPASINA GÖZÜ ÜZERE BAKIYOR

Arkadaşının konutundan kupasıyla çıkan Nisa Bölükbaşı, kupayı bagajına koyarken yakalandı. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Bölükbaşı, kupasına gözü üzere bakıyor. İşte o imgeler.