10 Ekim 2023 Salı Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 10 Ekim Salı akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Geçtiğimiz Cumartesi günü Hamas’ın İsrail’e yönelik saldırısı sırasında kaçırıldıktan sonra öldürüldüğü düşünülen 22 yaşındaki Alman vatandaşı Shani Louk’un annesi, NTV ekranlarında yaptığı açıklamada kızının hayatta olduğunu iddia etti.

Hamas’ın 7 Ekim’de İsrail’e düzenlediği saldırı sonrası roketleri tasarlayan gizemli komutan, yıllardır İsrail istihbaratının en çok aradığı isim. Peki İsrail’in bunca yıldır yakalamaya uğraştığı Muhammed Deif kimdir ve nasıl bugünlere geldi?

İsrail ile Hamas arasındaki çatışmalar devam ederken İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant, ‘Tam taaruza geçtiklerini’ duyurdu.

Sosyal medyada Dilan Polat’la kıyaslanan Şeyma Subaşı’nın beğendiği bir yorum Polat’ gönderme olarak algılandı.

Hamas’ın İsrail’e başlattığı saldırılar sonrası İran’ın sorumlu tutulması sonrası dini lider Hamaney’den bir açıklama gelmişti. ‘Siyonist rejime saldırıyı planlayanların ellerinden öpüyoruz.’ diyen Hamaney’e İsrail güçlerinden tehdit dolu bir yanıt geldi.

Adana’da Filistin’i desteklemek için konvoya çıkan HÜDA PAR’lı gruba bir apartmandan su şişesi fırlatıldı. Şişelerin konvoya isabet etmesi sonrası kavga çıktı.

Hamas’ın 7 Ekim Cumartesi günü başlattığı saldırı ve İsrail’in Gazze’ye yaptığı misilleme, yıllardır tartışılan bir konuyu da tekrar gündeme getirdi. 1948’de kurulan İsrail Devleti, Filistin topraklarını satın mı aldı? Filistinliler zamanında kendi istekleriyle sattıkları topraklar için mi savaş veriyor?

İsrail Büyükelçiliği, Hamas’ın saldırısı sonrası Türklerden gelen ‘destek’ mesajlarını paylaşarak teşekkür etti. Paylaşım kısa sürede bir çok hesap üzerinden paylaşılırken, sosyal medya kullanıcıları hazırlanan videoyu ‘algı’ olarak değerlendirerek tepki gösterdi.

Bulgari lansmanı için Milano’da olan Serenay Sarıkaya’nın hem verdiği pozlar hem de kombini sosyal medyayı ikiye böldü!

Oynadığı yetişkin içerikli filmler ile ün kazanan Mia Khalifa, 7 Ekim’de Hamas’ın İsrail’e saldırılarına yönelik açıklamalarda bulundu. Bunun ardından ünlü oyuncu, Playboy’dan kovuldu.

Ünlü fotoğrafçı Cem Talu’nun çektiği videoda üstsüz poz veren Meryem Uzerli’nin görüntüleri çok konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx