Analist Tarihi de Verdi: Shiba Inu 2X Yapacak!

Kripto para analisti Captain Faibik, kısa süre önce Shiba Inu (SHIB) fiyatına ilişkin tahminlerini açıkladı. Analist, popüler meme coin’inin Aralık ortasına kadar nerede olacağına ilişkin tahminlerin paylaştı.

Shiba Inu konusunda analist oldukça iyimser!

Kripto analisti, X hesabı üzerinden Shiba Inu’nun fiyat hareketine ilişkin projeksiyonlarını paylaştı. Analistin grafiğine göre, SHIB 0,00000839 dolar fiyat seviyesine yakın bir trend çizgisini geçti. Bu veriler nedeniyle analist, kripto varlığının önemli bir yeniden testten geçtiğini söylüyor. Captain Faibik ayrıca, yeniden testin başarılı olması halinde, token’ın Aralık ortasına kadar 2X’e varan bir yükseliş yaşayabileceğini vurguluyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SHIB, büyük trend çizgisinden çıktı ve şu anda bir yeniden testten geçiyor. Yeniden test başarılı olursa, Aralık ortasına kadar 2 kata kadar bir Boğa Rallisine tanık olabiliriz.

Shiba Inu fiyat performansı açısında piyasanın gerisinde

Analist ayrıca, 2X fiyat artışının tokenı 0,00001678 dolara kadar çıkaracağını belirtiyor. Bununla birlikte, analistin grafiğe dikkatli bir şekilde bakıldığında, bu yeniden testin başarılı olmasının ne kadar zor olacağı ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar Shiba Inu fiyatı Mayıs 2022’den bu yana yalnızca bir kez 0,000016 dolar eşiğini aştı. Bu, 2022 Ağustos’ta meydana gelen kısa bir patlama sırasında oldu.

SHIB 3 günlük grafikte aşağı yönlü trendden ayrılıyor. Kaynak: Captain Faibik

Ayrıca, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere meme coin’in fiyat artışı diğer altcoin’ler kadar etkileyici olmadı. Bu arada Shiba Inu fiyatı yılbaşından bugüne (YTD) sadece %4,97 arttı. SHIB, basın zamanında son 24 saatte %1,91 düşüşle 0,000008542 dolardan işlem görüyor. Bu da çok fazla iyimser bir görünüm sunmuyor. Shiba Inu (SHIB)’in piyasa değeri yaklaşık 5 milyar dolar seviyesinde. Tokenin son 24 saatteki işlem hacmi ise 265 milyon dolar.

Aralık ayına kadar meme coin fiyatının algoritma tahmini

Captain Faibik, Aralık ayına kadar Shiba Inu fiyatına ilişkin diğer tahminlerden birini paylaştı. Son zamanlarda, kripto analiz firması CoinCodex’in fiyat algoritması tahmini de Aralık ayına kadar token için bir yükseliş görünümü öngörüyor. Tahmine göre, SHIB fiyatı 11 Aralık’a kadar 0,0000095 dolara ulaşacak. Bu da tahmin anındaki fiyatından %10’luk bir artışa işaret ediyor. Ek balinaların ve düzenli yatırımcıların token piyasasına katılma olasılığı göz önüne alındığında, tahminin gerçekleşmesi daha olası hale geliyor.

Shiba Inu 1 günlük fiyat grafiği. Kaynak: Tradingview

Öngörülerinde ayrıca, düşüş koşullarına işaret eden yaklaşık 4 teknik analiz göstergesini vurguluyor. Bununla birlikte, yaklaşık 24 tanesi iyimser işaretler gösteriyor. Ayrıca, SHIB’in 63,05 olan mevcut RSI değerinin ne aşırı alım ne de aşırı satımda olduğuna dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx