‘Beni erkeklerden daha çok kadınlar taciz etti!’

Son dönemde şarkıcılığa soyunan Didem Kınalı, sesiyle ilgili yapılan yorumlara, “Bu ülkede İbrahim Tatlıses bile detone oluyor, büyük sanatçılar playback söylüyor. Ben canlı canlı söylüyorum ve sesime güveniyorum” dedi.

“PARA TAKILMASI RAHATSIZ ETMİYORDU”

İbrahim Tatlıses’in sunduğu ‘İbo Show’ programında dans performanslarıyla adından söz ettiren ünlü isim, “Dans ettiğin dönemde para takılırken rahatsız oldun mu?” sorusuna, “Hayır, tabii ki para takılması beni rahatsız etmiyor ama edepleriyle olursa. Beni erkeklerden daha çok kadınlar taciz etti maalesef” cevabını verdi.

“GELİN DÜĞÜNÜ TERK ETTİ”

Kariyeri boyunca birçok ilginç olaya şahit olduğunu belirtehn KInalı, “Bir gün iç Anadolu’da düğüne çıktım. Gelin sinir krizi geçirdi ve düğünü terk etti. Beni apar topar sahneden indirdiler ve gelin geri geldi” ifadelerini kullandı.

“SHAKIRA ÇOK KÖTÜ DANS EDİYOR”

Avrupa’da oryantalin yayılması hakkında konuşan Didem Kınalı, “İspanyollar bu dansı çok seviyor ama Shakira kesinlikle çok kötü dans ediyor. Dans şarkı söylemek gibi değil, hakimiyet istiyor, sahnede farkında değiller ama çok kötü duruyor” sözleriyle, tartışmanın fitilini ateşledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx