Binance Japonlara Müjdeyi Verdi: Bu 13 Altcoin Listelenecek!

Binance Japan, aralarında Near, Optimism ve Arbitrum’un da bulunduğu 13 altcoin daha listeleyecek. Bu arada, yapılan açıklmaya göre yeni listelemelerin 27 Kasım’da yapılması planlanıyor.

Bu 13 altcoin Binance Japan listesine girecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olab Binance, küresel çaptaki genişlemesine devam ediyor. Bu doğrultuda Binance’ın Japanya ayağı, yeni bir hamleyle listesini genişleteceğini duyurud. Açıklamaya göre borsa, 13 altcoin daha listeleyerek toplam token sayısını 47’ye çıkaracak. Borsa açıklamasında bu sayının, ülkedeki en yüksek sayı olduğunun altını çizdi. Binance Japan Çarşamba günü yaptığı açıklamada, aşağıdaki 13 yeni tokeni listesine ekleyeceğini duyurdu:

Hedera Hashgraph (HBAR), Near Protocol (NEAR), Optimism (OP), Immutable X (IMX), Arbitrum (ARB), The Graph (GRT), Render Token (RNDR), Decentraland (MANA), EOS (EOS), GALA (GALA), ApeCoin (APE), Klaytn (KLAY) ve Lisk (LSK).

Japonya’da 100 token sunma hedefimize doğru ilerliyoruz!

Dev kripto para borsasının Japonya kolu, bu listelemeleri 27 Kasım’da yapmayı planladığını açıkladı. Binance Japan, 13 tokenin tamamının Japonya’daki diğer kayıtlı borsalarda halihazırda listelendiğini belirtti. Ayrıca, Japonya’daki öz düzenleyici kurum olan Japonya Sanal ve Kripto Varlıklar Borsası Birliği tarafından basitleştirilmiş bir değerlendirme süreci için uygun tokenler olarak sınıflandırıldığını kaydetti. Binance Japonya Genel Müdürü Takeshi Chino, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Bu, Japonya’da 100 token sunma hedefimize doğru attığımız bir başka büyük adım. Küresel uzmanlığımızdan ve lider Blockchain ekosistemimizden yararlanarak Japonya’daki hizmet tekliflerimizi zenginleştirmek için çabalamaya devam edeceğiz.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance Japan, Binance’in 2022 Kasım ayında yerel lisanslı kripto borsası Sakura Exchange BitCoin’i satın almasını ve ardından yeniden adlandırmasını takiben Ağustos ayında faaliyete geçti. Daha önce, ülkenin mali düzenleyicisi 2021’de Binance’a izinsiz faaliyet gösterdiği için uyarılar yaptı. Bu hamle, bu uyarıları ardından Binance’in Japonya’ya yeniden girişine işaret ediyordu. Özellikle, Binance’in rakipleri Coinbase ve Kraken, piyasa koşullarını gerekçe göstererek yakın zamanda Japon pazarından çıktı.

Binance Terra (LUNA) ağ yükseltmesini destekliyor

Bu arada Binance, çöküşünün ardından hep destek verdiği LUNA hakkında yeni bir duyuru yaptı. Buna göre dev kripto borsası LUNA’nın ağ yükseltmesini destekleyecek. Bu bağlamda borsa, «Binance, Terra (LUNA) ağ yükseltmesini destekleyecek.» şeklinde bir açıklmaa yaptı. Bu arada, Terra ağ yükseltmesi 15 Kasım’da TSİ 17:30’da gerçekleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx