Dilan Polat’tan Sonra Okların Hedefi Olan Aymira Koçaklı, Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi

Gündemdeki Dilan Polat olaylarından sonra gözler diğer fenomenlere çevrilmişti. Ayda 5 şube açtığını söyleyen Aymira Koçaklı da okların hedefi oldu. Koçaklı, Sade Vatandaş programına konuk oldu ve hakkındaki iddiaları yanıtladı.

Detaylar içeriğimizde ??

Bildiğiniz üzere Dilan Polat olaylarının ardından gözler diğer güzellik merkezi sahiplerine çevrilmişti.

Okların hedefi olan fenomenlerden bir tanesi de Aymira Koçaklı’ydı.

Aymira Koçaklı, “MASAK beni araştırsın herhangi bir şey bulursa bedelini ödemeye hazırım” demiş ve kara para aklama iddiaları ile herhangi bir ilgisi olmadığını dile getirmişti.

Tüm bu açıklamalara rağmen 25 yaşındaki Aymira Koçaklı’nın her ay 5 güzellik merkezi açtığı iddiaları da kafaların karışmasına neden olmuştu.

Sade Vatandaş isimli programa konuk olan Koçaklı, hakkında çıkan tüm iddialara yanıt verdi.

Aymira Koçaklı kimdir? sorusu ile başlayan programda Koçaklı bu soruya şu şekilde yanıt verdi:

‘Aymira Koçaklı, salonunda vermiş olduğu bütün hizmetlerin eğitimini görmüş, MEB’dan sertifikalarını almış, tam donanımlı bir güzellik uzmanıdır. Aynı zamanda Aymira Koçaklı Yaşam Merkezi’nin sahibesiyim, reklam yüzü değilim. Her şeyiyle kendim ilgileniyorum.’

Koçaklı hakkındaki eleştirilere “20 yaşındaki bir çocuk tüm Türkiye’yi dolandırıp kaçtığında helal olsun dediler. Ben 25 yaşında ayda 5 şube anlaşması yapıyorsam, bunu teslim edecek disiplinde çalışıyorsam neden bana aferin denmiyor” şeklinde cevap verdi.

Aynı zamanda Koçaklı, “yaşananlar hakkında bir korkum yok, ben bugün sıfıra da insem ticaret bu olabilir ama yeniden çalışır yeniden kazanırım kendime bu kadar güveniyorum” diyerek kaybetmekten korkmadığını da dile getirdi.

“Hayatımda ne Dubai’ye gittim ne Range Rover’a bindim. Bir kere Kıbrıs’a gittim o da okul gezisiyle” diyen Koçaklı’nın diğer isimleri eleştirmesi de gözlerden kaçmadı.

Aymira Koçaklı “aylık geliriniz ne kadar?” sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi:

‘Biz şubelerimizde çok uygun işlem yapıyoruz. Çünkü bu sayede büyüdük. Kaliteli iş, uygun fiyat. Açıkçası çok büyük gelirlerim yok, zaten beni takip edenler de bunu anlar.’

Koçaklı, katıldığı programda kara para aklama iddialarının işlerini etkilemediğini tam tersine danışanlarının ona destek olmak için yanına gittiklerini de açıkladı.

Programda Koçaklı’ya “Hakkınızda MASAK araştırması var mı?” sorusu yöneltildi.

Koçaklı bu soruya ‘Hakkımda araştırma yok, ben şöyle düşünüyorum büyük ihtimalle girdiler baktılar bizi böyle şeylerle uğraştırmayın deyip geri çıktılar. Hatta benim bir takipçim bakmış bu kızın bir şirketi bir dükkanı var bir şeyi yok diye tweet atmış’ şeklinde cevap verdi.

Hatırlarsanız Cüneyt Özdemir de Koçaklı’nın “ayda 5 şube açıyorum” iddialarına tepki gösteren isimlerden biriydi.

Özdemir, Aymira Koçaklı hakkında şu açıklamaları yapmıştı:

‘Geçen gün fenomenlerden birisine denk geldim ben. Tırnaklı genç birisi. Diyor ki haftada biz ‘5 tane dükkan, yer açıyoruz’ diyor. Bir başkası ’30 tane yerim var benim’ diyor. Bakın her şeyi bir kenara koyuyorum. Bizim de bu yayınları yaparken bir şirketimiz var. Fatura kesiyoruz, vergiödüyoruz, maaşları, yemek paralarını ödüyoruz. Bunu yaparken de ben zorlanıyorum. 10-15 kişilik bir şirketi yönetirken ben zorlanıyorum.’

Koçaklı, Özdemir’in bu sözlerine ise şu şekilde yanıt verdi:

‘Ben ayda beş şube açmıyorum. İsim hakkı veriyorum. Cüneyt Bey’in isim hakkı konusunda bilgi sahibi olduğuna eminim. Cüneyt abi yine doğru söylemiş. Umarım beni anlayabilmiştir.

Siz Aymira Koçaklı’nın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx