‘Yalı Çapkını’ setinden sürpriz bir aşk daha çıktı!

Bir dizi aşkı daha gerçek mi oldu? Star TV’de cuma akşamları izleyicisiyle buluşan Yalı Çapkını dizisi yine oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isimlerin özel hayatıyla magazin gündemine geldi.

Başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, geçtiğimiz aylarda birlite çıktıkları tatilde objektiflere yakalanmış; ‘aşk’, ‘ayrılık’ ve ‘barışma’ haberleriyle uzun süre adlarından söz ettirmişti.

Dizide birbirine kavuşamayan Seyhan’ın ablası ‘Suna’ ve Ferit’in şoförü ‘Abidin’ karakterlerine hayat veren Beril Pozam (27) ile Ersin Arıcı’nın (32) aşkının da gerçeğe dönüştüğü dedikodusu dikkat çekti.

Beril Pozam ile Ersin Arıcı’nın, geçtiğimiz günlerde çekim için gittikleri Marmaris’te yakınlaştığı öne sürüldü. Ünlü oyuncular hakkında ortaya atılan aşk iddiaları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Yalı Çapkını dizisinde ‘Orhan Korhan’ ve ‘Gülgün Korhan’ karakterlerini canlandıran Emre Altuğ ve Gözde Kansu’nun da yakınlaştığı belirtilmiş, iki isim söz konusu haberleri net bir dille yalanlamışlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx