Ünlü CEO: Tam Finansal Özgürlük İçin Bu Altcoin Alınmalı!

Alpha Lions Academy CEO’su Edward Farina, sıradaki boğa sezonunda finansal özgürlüğe kavuşturacak altcoin’i bulmaya çalışıyor.

“Finansal özgürlük için bu altcoin’i tutun”

Alpha Lions Academy CEO’su, uzun vadeli finansal özgürlük için altcoin piyasasından bir ismi paylaştı. Farina, 10.000 XRP tutmanın, bir sonraki altcoin boğası gerçekleştiğinde servete giden bir yol sağlayabileceğini iddia ediyor. Mevcut döviz kurunda, 10.000 XRP’lik bir yatırım yaklaşık 4.643 dolara eşittir.

Bu arada, bir diğer kripto analisti Jenna Kady, bu miktarın 150.000 XRP olması gerektiğini savunuyor. 4,5 bin dolarlık yatırımın aksine, bu yatırım 69.645 dolara eşdeğer.

“Az ama öz”

İlginç bir şekilde, Farina, XRP ile servet elde etmenin Kady tarafından önerilen 150.000 XRP’lik başlangıç ​​noktasından çok daha azına ihtiyaç duyduğunu düşünen çoğunluk grubuna (katılımcıların %63’ü) ait. Sadece 10.000 XRP’nin yeterli olacağını önerdi. Ancak Farina, bunun yalnızca kendi kişisel bakış açısı olduğunu söylüyor. Ayrıca, yatırım tavsiyesi olarak yanlış anlaşılmaması gerektiği konusunda uyardı. Bakış açısını şöyle ifade ediyor:

İnişler ve çıkışlar, FUD ve daha fazlası dahil olmak üzere bizi bekleyen karmaşık yolculuğa bol sabırla, soğuk bir cüzdanla ve duyguları nasıl idare edeceğinizi bilerek devam ederseniz, 10 bin XRP sizi özgür bırakacaktır.

BitBoy’un tahminleri altcoin topluluğunun tepkisini çekti

XRP ile tartışmalar, daha önce milyoner statüsüne ulaşmak için 150.000 XRP satın alın diyen kripto fenomeni BitBoy’ya uzanıyor. BitBoy’un bakış açısı, XRP savunucularının önemli bir kısmının anlaşmazlığı ifade etmesiyle karışık tepkiler aldı.

Pek çok kripto meraklısı, BitBoy’un token sayısını aşırı buldu. Bu da topluluk içinde daha fazla anket ve tartışmaya yol açtı. Yazım sırasında, XRP hala 0.4705 dolar bölgesinde işlem görüyor.

XRP, Hinman belgelerinde elde ettiği üstünlüğü kullanıyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, XRP iki yeni haberin ardından hafta içi %5’in üzerinde değer kazandı. 19 Mayıs’ta, Ripple davasını yakından avukat James Filan, Hinman belgeleriyle ilgili bir güncelleme paylaştı.

Bir tweet’e göre, SEC ve Ripple Labs, özet karar ve Hinman’ı içeren eşlik eden sergiler için çapraz hareketlerin versiyonlarını halka açmak için 13 Haziran 2023’e kadar bir haftalık uzatma için bir Ortak Mektup sundu.

https://twitter.com/FilanLaw/status/1659574815655710720

Hinman belgeleri, SEC’in kurumsal finans bölümü eski direktörü Bill Hinman tarafından 2018’de yapılan konuşmaya ilişkindir. Konuşma sırasında Hinman, Ether’in menkul kıymet olmadığını söylüyor. Bu belgeler, SEC’in bu özel konuşmayı çevreleyen iç konuşmalarını ve müzakerelerini kapsar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir